تبلیغات
بازی بویز - دانلود بازی Grand Theft Auto V برای PS3
یکشنبه 24 شهریور 1392  04:34 ب.ظ    ویرایش: - -

در Grand theft Auto V با ۳ شخصیت قابل بازی مواجه خواهید شد که مایکل (Michael)، ترور (Trevor) و فرانکلین (Franklin) نام دارند. هر کدام از این شخصیت ها دارای مهارت های خاص خود هستند و هر کدام از آن ها را می توان تا ۳ درجه شخصی سازی کرد. همچنین این شخصیت ها دارای داستان خاص خود هستند و Rockstar برای هر کدام از آن ها یک داستان مخصوص را در نظر گرفته است. سرگذشت این شخصیت ها باعث شده که داستان بازی نیز بسیار پیچیده دنبال شود. در طول بازی، مراحلی مانند Three Leaf Clover در GTAVI وجود دارند که بسیار هیجان انگیز و درگیر کننده هستند. دن هازر (Dan Houser) می گوید که این بازی از نظر داستانی با نسخه های قبلی بسیار متفاوت است و بازیکنان با روند کاملاً تازه ای مواجه می شوند. همچنین انتخاب این ۳ شخصیت در هر لحظه از بازی امکان پذیر است. بازیکنان می توانند در هر زمان بین شخصیت ها تعویض کنند. منویی برای این کار به وجود آمده که Switch Characters نام دارد. در این حالت، دوربین بازی به حالتی مانند Google Earth درمی آید و بازیکنان می توانند شخصیت های بازی را مشاهده کنند و آن ها را برای بازی کردن انتخاب کنند. حال اگر این کار را انجام دهید و شخصیت خاصی را انتخاب نکنید، مشاهده می کنید که سایر شخصیت ها در طول روز چه کارهایی انجام می دهند و دست به چه فعالیت هایی می زنند. هر کدام از شخصیت ها، زمانی که کنترل آن ها را بدست نمی گیرید، کارهای خاصی را انجام می دهند و به شغل مخصوص خود مشغول هستند.

Puppeteer PS3-DUPLEX

 

GTA V ps3 cover small دانلود بازی Grand Theft Auto V برای PS3

 

دیدن این موضوع یکی از المان هایی است که بازیکنان با دیدن آن ها قطعاً غافلگیر می شوند. به طور مثال، با شخصیت ترور در شهر Los Santos در حال فرار از دست پلیس هستید و می توانید به سراغ مایکل بروید که در حال Snipe کردن چند خلافکار است و یا می توانید سری به فرانکلین بزنید که از پشت یک هیلکوپتر مشغول تیراندازی است. این موضوع بسیار هیجان انگیز است. ترور دارای مشکلات روانی است و به یکباره دست به کارهای دیوانه واری می زند. او اهل شهری به نام Blaine است که در بازی وجود دارد. شهر او جایی برای انسان های خلافکار، معتاد و… است. او بعد از وقوع ماجراهایی با شخصیت های دیگر بازی روبرو می شود.
شخصیت های بازی می توانند با یکدیگر ارتباط داشته باشند و دست به فعالیت های مختلفی بزنند. GTAV از هر نظر یک پیشرفت بسیار بزرگ به حساب می آید و گیم پلی آن نیز واقعاً بزرگتر، هیجان انگیز و کاملاً دگرگون شده است. دنیای این بازی بزرگترین در بین تمام این سری از بازی ها خواهد بود که تکنولوژی ها جدیدی را نیز در خودش قرار داده که باعث شده تا بازیکنان با کنترل بهتری در بازی مواجه شوند. Los Santos بزرگترین شهری است که تا کنون در یک بازی مشاهده خواهید کرد. اگر محیط های بازی هایی مانند Red Dead Redemption ،GTAIV و GTA: San Andreas را در کنار هم قرار دهید، دنیای GTAV از جمع این محیط ها نیز بزرگتر خواهد بود!

حتی شما در این بازی می توانید به مکان های زیر آب بروید. شخصیت های بازی در این عنوان می توانند فعالیت های مختلفی مانند یوگا، تنیس، گلف و… را انجام دهند. برای رفتن به زیر آب نیز باید تجهیزات غواصی داشته باشید تا بتوانید این کار را انجام دهید. در بازی GTAV با اتومبیل های بیشتری نسبت به نسخه های قبلی مواجه خواهید شد. حتی دوچرخه های BMX نیز در بازی دیده می شوند. موتورهای کوهستان، موتورهای شهری، تراکتور، هیلیکوپتر، هواپیما و جت اسکی از جمله وسایلی خواهند بود که در بازی می توانید آن ها را برانید. دن هازر می گوید: "کنترل اتومبیل ها در این بازی بسیار بهتر از نسخه های قبلی شده و از این نظر می توان این قسمت را با بازی های رانندگی مقایسه کرد.

همچنین فیزیک روی کنترل این وسایل تأثیر زیادی دارد و بازیکنان با هیجان بیشتری روبرو می شوند. در این بازی با مسابقات رانندگی جالبی روبرو می شوید که تا به حال مشاهده نکرده اید." هازر به این موضوع اشاره می کند که موفقیت بازی GTAIV باعث شد که آن ها پول و سرمایه بیشتری را روی این بازی خرج کنند و کاری کنند که GTAV تأثیرگذارتر از نسخه قبلی باشد. مأموریت های داینامیکی که در بازی Red Dead Redemption وجود داشتند، در این بازی نیز دیده می شوند. Rockstar می گوید که این سیستم باعث می شود تا بازیکنان در زمان بازی با مراحلی روبرو شوند که انتظار آن ها را نداشته اند و این موضوع می تواند جذاب باشد. البته می توانید این مأموریت ها را نادیده بگیرید و آن ها را انجام ندهید.

موتور Rockstar Advance Game Engine که برای ساخت تمام بازی های Rockstar از آن استفاده می شود، در مقایسه با GTAIV با تغییرات زیادی روبرو شده است. قسمت Rendering، نور و Shaderهای این موتور با تغییرات بسیار زیادی روبرو شده است. هازر می گوید که در GTAIV آن ها می توانستند تنها ۱٫۵ کیلومتر دورتر را پردازش کنند و در بازی به نمایش دربیاورند، اما در این بازی آن ها می توانند دورترین کوه ها را به تصویر بکشند و دورترین مکان ها را در مسافت های بسیار دور مشاهده خواهید کرد. جلوه های ویژه بازی بسیار عالی از کار درآمده اند و حتی برخی از انفجارها در فاصله های بسیار دور نیز به نمایش درمی آیند و تغییرات مخرب زیادی بجا می گذارند. موسیقی های بازی نیز هیجان بیشتری را به بازیکنان انتقال می دهد و تجربه Rockstar در Max Payne 3 باعث شده که میان پرده های بازی GTAV بسیار زیبا و دوست داشتنی باشند. این بازی در سال ۲۰۱۳ برای PS3 و Xbox 360 عرضه می شود.

منبع توضیحات: وبلاگ Euro Gamer

 

تصاویری از محیط بازی:

GTA V screenshots 01 small دانلود بازی Grand Theft Auto V برای PS3 GTA V screenshots 02 small دانلود بازی Grand Theft Auto V برای PS3

GTA V screenshots 03 small دانلود بازی Grand Theft Auto V برای PS3 GTA V screenshots 04 small دانلود بازی Grand Theft Auto V برای PS3

GTA V screenshots 05 small دانلود بازی Grand Theft Auto V برای PS3 GTA V screenshots 06 small دانلود بازی Grand Theft Auto V برای PS3

 

نکات اصلی و کلیدی در اجرای بازی های کنسول PS3 :

1) تمامی بازی ها ، تست شده بوسیله آخرین نسخه نرم افزار MultiMan می باشند. 

۲) تمامی بازی های قرار گرفته بر روی وبسایت قابلیت اجرا در سیستم های هک شده PS3 را دارا می باشند. تنها کافی است که طبق توضیحات نصب هر بازی ، به نصب بازی در کنسول خود بپردازید و مشکلی از قبیل سالم نبودن فایل های پچ  و یا خراب بودن EBOOT نزدیک به صفر می باشد.

۳) برای آموزش هک کردن PS3 خود می توانید به فروم های تخصصی در این زمینه مراجعه نمایید و در صورت بروز مشکل در بخش نظرات وبسایت ، مشکل خود را نوشته تا حد امکان به برطرف سازی آن پرداخته شود.

۴) نسخه پیشنهادی برای اجرای تمامی بازی ها ، نسخه CFW 4.46 می باشد و سایر نسخه ها مورد تایید وبسایت دانلودها نمی باشند.

 

caution دانلود بازی Grand Theft Auto V برای PS3 توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repairکه در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

download دانلود بازی Grand Theft Auto V برای PS3 دانلود به صورت پارت های ۱گیگابایتی:

دانلود پارت ۱ :     Direct Link

دانلود پارت ۲ :     Direct Link

دانلود پارت ۳ :     Direct Link

دانلود پارت ۴ :     Direct Link

دانلود پارت ۵ :     Direct Link

دانلود پارت ۶ :     Direct Link

دانلود پارت ۷ :     Direct Link

دانلود پارت ۸ :     Direct Link

دانلود پارت ۹ :     Direct Link

دانلود پارت ۱۰ :   Direct Link

دانلود پارت ۱۱ :   Direct Link

دانلود پارت ۱۲ :   Direct Link

دانلود پارت ۱۳ :   Direct Link

دانلود پارت ۱۴ :   Direct Link

دانلود پارت ۱۵ :   Direct Link

دانلود پارت ۱۶ :   Direct Link

دانلود پارت ۱۷ :   Direct Link

دانلود پارت ۱۸ :   Direct Link

 

   


نظرات()  
cheap pill viagra
سه شنبه 21 خرداد 1398 05:21 ق.ظ

Tremendous issues here. I'm very satisfied to see your post. Thanks a lot and I am looking forward to touch you. Will you please drop me a e-mail?
Nilda
چهارشنبه 15 اسفند 1397 06:06 ب.ظ
Thiѕ Swiss army knife is practіcally a toolbox.
Maryland Chiropractic Association Stage 3
چهارشنبه 16 آبان 1397 01:46 ق.ظ
I have read so many articles or reviews concerning the blogger lovers
but this paragraph is genuinely a pleasant article, keep it up.
Joma Jewellery UK
یکشنبه 25 شهریور 1397 10:49 ب.ظ
It illustrates how jewellery has evolved over time to become accepted as an intrinsic a part
of fashion, as we all know it at present.
joma jewellery sale
یکشنبه 25 شهریور 1397 09:37 ب.ظ
These pendants are blessed inside conventional
Buddhist rituals on the Yong He Gong Buddhist Lama Temple,
China.
joma jewellery a little heart of gold
یکشنبه 25 شهریور 1397 04:35 ب.ظ
We have not seen it shortly however the Duchess wore it quite ceaselessly following the royal marriage ceremony at events corresponding to
Armed Forces Day and Wimbledon.
https://uk.linkedin.com/in/benjamin-appleby-21bb75a0
یکشنبه 25 شهریور 1397 03:23 ب.ظ
You're a boomer in un-retirement mode, therefore desire to be a business owner and begin your own business, but allow face it,
you're frightened from the head!
Robert's BJ boy
یکشنبه 25 شهریور 1397 08:33 ق.ظ
On other extreme I knew an extremely good long distance runner who was simply thin as a train, lived on carbs and eschewed lifting or
protein.
rapid tone by shark tank
یکشنبه 25 شهریور 1397 06:57 ق.ظ
Hello, I wish for to subscribe for this website to take most recent updates, therefore where can i do it please help out.
holbornassets
یکشنبه 25 شهریور 1397 03:13 ق.ظ
Οnly wаnna remark on few generɑl things,
The website style is perfect, the content is reall excellent.
"In business school classrooms they construct wonderful models of a nonworld."
by Peteг Drucker.
backward ben
شنبه 24 شهریور 1397 07:49 ب.ظ
It is a real hybrid of gif and jpg.
Robert's Blow Boy
شنبه 24 شهریور 1397 07:38 ب.ظ
How dreadful could it be?
KSA
دوشنبه 5 شهریور 1397 12:27 ب.ظ
You made ѕome really goоԀ points there.
I looҝed ߋn the web tο find out more ɑbout the issue аnd fօund moѕt individuals will ɡo along with yyour views оn this web site.
jana
دوشنبه 4 تیر 1397 06:53 ق.ظ
Excellent goⲟds from you, man. I haave remember yοur stuff prior
to and yⲟu ɑгe juѕt extremely magnificent. Ӏ rеally liҝe whgat
yоu have received heгe, ϲertainly like what youu are sayіng and thе best wayy wһerein yoս ѕay it.
You arе making it enjoyable annd you stilⅼ take care of
to stay it smart. І cann not wait to learn much moгe frօm үou.
Τhat іs actսally a tremendous web site.
Dana
یکشنبه 3 تیر 1397 03:10 ق.ظ
I visit daily a few web pɑges аnd websites tߋo гead posts, buut tһis webpage օffers feature based posts.
Armstrong
جمعه 1 تیر 1397 04:18 ق.ظ
Tһere's certainlʏ a lߋt to learn aboսt thіs issue.
I like aⅼl the points you made.
Eyelashes ticker
شنبه 29 اردیبهشت 1397 05:28 ب.ظ
Can I just say what a comfort too uuncover someone that
really understands what they are talking about on the internet.
You certainly now how to bring an issue to light and make it important.
A lot more people really neeed to check this out and understand
this side of the story. I was surprised you're not more popular since you surely
possess the gift.
depforce oral strip
شنبه 1 اردیبهشت 1397 01:36 ق.ظ
Hello, i think tha i saww you visioted my site
thus i came tto “return the favor”.I'm attempting
to find things to nhance my web site!I suppose its ook to
usse a few off yyour ideas!!
joma jewellery lola
دوشنبه 20 فروردین 1397 04:21 ب.ظ
Generally, chemical beads are just a little heavier than different materials used for trend jewelry and so are
extremely popular as pendants and long necklaces.
joma joma jewellery
دوشنبه 20 فروردین 1397 01:29 ب.ظ
On these walls are reproductions of the Egyptian lapidary at work.
The biggest deposit of amethysts has been present in Brazil and Uruguay.
garciniacambogiapremium.net
دوشنبه 20 فروردین 1397 12:38 ب.ظ
Have actually been taking little over a month.
http://garciniacambogiapremium.net/
دوشنبه 20 فروردین 1397 11:08 ق.ظ
Have actually been taking little over a month.
https://i.imgur.com/l7Zk2xt.jpg
دوشنبه 20 فروردین 1397 10:40 ق.ظ
We identified vaccines, quarantines, ect.
garciniacambogiapremium.net
یکشنبه 19 فروردین 1397 06:47 ق.ظ
Have actually been taking little over a month.
amazon joma jewellery
یکشنبه 19 فروردین 1397 01:18 ق.ظ
A few of these bracelets are fairly heavy - it is amazing how the load of
the rings builds up. Here is an uncommon piece from
Oomersi Mawji.
joma jewellery rose gold
یکشنبه 19 فروردین 1397 01:00 ق.ظ
5) Males, you need not waste a ton of cash to show your manhood.
I have made ones with crosshatch designs,
flowers, polka dots, and little leaves.
nazarovo.online
شنبه 18 فروردین 1397 08:19 ب.ظ
These gemstones have come to symbolize love and trust within western cultures.
1981 Sterling silver repousse necklace I made in high school.
Bungling Ben
شنبه 18 فروردین 1397 07:12 ب.ظ
I've been only a little busy recently, if we have not guessed.
http://garciniacambogiapremium.net/
پنجشنبه 16 فروردین 1397 02:49 ق.ظ
Have been taking little over a month.
Joma Jewellery Sale
چهارشنبه 15 فروردین 1397 05:46 ق.ظ
The Prince of Wales and Woman Diana Spencer formally
introduced their engagement on 24 February 1981, in the grounds of
Buckingham Palace.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30

بازی بویز

هرچی دلت می خواد داریم فقط کافیه بپری تووووووو!!!